Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. W celu bezpiecznego i szybkiego przeglądania internetu, zaktualizuj swoją przeglądarkę już teraz.

Wczytywanie...

Gabinet usg-rybnik.pl


Gabinet USG mieści się w Rybniku, w budynku przy ulicy Reymonta 60, na 1. piętrze, pokój nr 114. Usytuowany jest w miejscu dogodnym zarówno dla pacjentów zmotoryzowanych jak i poruszających się komunikacją miejską. Gabinet powstał w 2004 roku, jako wyraz zapotrzebowania na usługi diagnostyczne na tym terenie. Przez ostatnie 15 lat zaufały nam tysiące pacjentów z Rybnika, Żor, Wodzisławia Śląskiego, Raciborza, Rydułtów, Radlina i wielu innych ościennych miast.

Ultrasonografia stała się stetoskopem lekarza XXI wieku. Jest jednym z najczęściej zlecanych badań diagnostycznych w przypadku nowo wykrytych nieprawidłowości, ale wykorzystywana jest także jako narzędzie do monitorowania przebiegu chorób przewlekłych oraz oceny ewentualnych nawrotów choroby.

Standardowo badanie nie trwa dłużej, niż kilka minut. W tym czasie lekarz jest w stanie określić wszystkie potrzebne informacje - wymiary narządów, przepływy naczyniowe, zmiany w miąższu narządów lub w przestrzeniach fizjologicznych.

W naszym gabinecie ofertujemy Państwu większość z dostępnych badań ultrasonograficznych. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Założyciel usg-rybnik.pl

Lek. Bogusław Wiatrek

Specjalista Radiolog

Lekarz o ponad 20-letnim doświadczeniu w diagnozowaniu chorób przy użyciu ultrasonografii. Od 2004 roku prowadzi Gabinet USG-rybnik.pl. Cechuje go dokładność i troska o pacjenta.

Więcej o lekarzu

Co nas wyróżnia


Nowoczesny sprzęt

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu renomowanej firmy SAMSUNG, na bieżąco dotrzymując kroku rozwijającej się technologii w diagnostyce ultrasonograficznej.

Wykwalifikowana kadra

Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań USG. Stale rozwijają swoje zainteresowania zawodowe oraz aktywnie uczestniczą w szkoleniach i konferencjach dotyczących ultrasonografii.

Dostępność dla pacjenta

W naszym gabinecie zapewniamy pacjentom możliwie krótki czas oczekiwania na badanie, dogodną lokalizację oraz darmowe miejsca parkingowe.

nasz zespół


Bogusław Wiatrek

Lekarz Specjalista Radiolog

więcej o lekarzu
Artur Wiatrek

Lekarz Specjalista Radiolog

więcej o lekarzu

Już dziś zarejestruj się
na badanie online

rejestracja online