Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. W celu bezpiecznego i szybkiego przeglądania internetu, zaktualizuj swoją przeglądarkę już teraz.

Wczytywanie...

Stanowisko
Specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej
Wykształcenie
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Wydział Lekarski w Katowicach (2016)
Specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej

Ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach - Wydział Lekarski. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Uniwersyteckiego NSSU w Krakowie oraz w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie.

W kwietniu 2022r. z wynikiem pozytywnym złożył europejski egzamin w dziedzinie radiologii EDiR (European Diploma in Radiology), a w kwietniu 2023r. otrzymał dyplom specjalisty w dziedzinie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.

Na codzień pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Uniwersyteckiego NSSU w Krakowie, w LUXMED Diagnostyka w Krakowie oraz wykonuje badania USG w tutejszym Gabinecie.

Wykonuje badania diagnostyczne USG w zakresie: jamy brzusznej, miednicy, przepuklin, szyi, tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych, tkanek miękkich, piersi oraz USG doppler tętnic szyjnych.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w wielu kursach teoretycznych i praktycznych oraz konferencjach dotyczących wykonywania i opisywania badań przy użyciu wszystkich technik (USG, RTG, TK, MR).

Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego (PLTR) oraz Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego (ESR)

Już dziś zarejestruj się
na badanie online

rejestracja online